Haber

Milli Eğitim Bakanı Özer: Cumhur İttifakı olarak güçlenerek çıkacağız

Milli Eğitim Bakanı ve Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer, “İnşallah Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs’ta da bu büyük imtihandan, entrika ve tuzaktan dünyadan daha güçlü çıktığımız gibi, daha güçlü çıkacağız” dedi. önce.”

Aybastı’da seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen mitinge Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili adayı Mahmut Özer katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Özer, “Bugün beyin göçünden bahsediyorlar. Türkiye’ye yönelik bir algı operasyonu yürütüyorlar ve sanki ülkede özgürlükler yokmuş gibi yetenekli gençlerimizin ülkeyi terk etmesinden bahsediyorlar. Başörtüsü yasakları, imkanı olan kadınlarımız yurt dışına gidince beyin göçü yaşamadılar ama umursamıyorlar, bakın Türkiye’de imam hatip liseleri ve meslek liselerine giden öğrencilerin hayatını kararttılar. amaç neydi, dinini bilen, bedelini bilen, kültürünü bilen bir vali olsun istediler, öğretmen olmasın istediler, iş adamı olmasın istediler, peki kim kaldırdı Bu uygulama?” Cumhurbaşkanımız kaldırdı. Hedeflerine ulaştılar mı? Bugün imam hatip lisesinden mezun olan bir başkanımız var” dedi.

‘CUMHURBAŞKANIMIZI ASLA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ’ Özer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da yalnız bırakmayacaklarını belirterek, “İnşallah 14 Mayıs’tan sonra Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği yeni ‘Türk Yüzyılı’ başlıyor. Sizlerle birlikte güler, birlikte ağlarız.Ama en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız.Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs’ta da bu büyük imtihandan güç bela ve entrikadan çıktığımız gibi inşallah güçlenerek çıkacağız. tuzak daha önce dünyadan daha güçlü.’ sözlerini kullandı.

Partisinin eski liderleriyle de bir araya gelen Bakan Özer, gazetecilere yaptığı açıklamada Ordu Serbest Bölge kararının Resmi Gazete’de yayımlandığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu